Wcześniejsze

2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006

Berenike - Polsko-amerykańska misja archeologiczna BERENIKE PROJECT

Instytucje uczestniczące w projekcie: Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW, University of Delaware, Supreme Council of Antiquities, Egypt
Okres prac wykopaliskowych: 26 grudnia 2013–21 stycznia 2014; sezon studyjny w magazynie SCA w Quft 28 stycznia–12 lutego 2014

nr osoba specjalizacja afiliacja
1. Marta Bajtler rejestrator bazy danych doktorantka, Ośrodek Badań nad Antykiem Europy południowo-wschodniej, Uniwersytet Warszawski
2. Abdelrahim Mahmoud Ahmed inspektor Supreme Council of Antiquities
3. Abdelfattah Abdelkader Hamed inspektor (magazyn zabytków w Quft) Supreme Council of Antiquities
4. Kamila Braulińska fotograf, asystent archeozoolog doktorantka, Instytut Archeologii, Uniwersytet Warszawski
5. Ignacio Crespo Lineira archeolog ARGOS Arqueologia
6. Agnieszka Dzwonek ceramolog asystent stypendysta MEN, afiliowana przy PCMA UW
7. Delia Eguiluz Maestro konserwator nieafiliowana
8. David Fernández Abella archeolog doktorant, Universidad de Santiago de Compostela
9. Michael Fleming ochotnik Stany Zjednoczone
10. Mariusz Gwiazda rzemiosło - obróbka kości, rogu, muszli, kamienia doktorant, UKSW, Warszawa; stypendysta MEN
11. Hosam Aboud El-Din archeolog, logistyk Supreme Council of Antiquities
12. Bénédicte Khan wytwórczość rzemieślnicza doktorantka, Paris I Panthéon-Sorbonne, afiliowana przy Institut Francais du Proche Orient (IFPO)
13. Eduardo Nieto Muñiz archeolog BREOGÁN ARQUEOLOXÍA
14. Joan Oller Guzman archeolog nieafiliowany
15. Elisabeth Ann Osinga ceramolog asystent studentka Oxford University
16. dr Marta Osypińska archeozoolog Instytut Archeologii i Etnologii PAN
17. Piotr Osypiński archeolog Fundacja Patrimonium
18. Joanna Rądkowska archeolog doktorantka, stypendysta MEN, afiliowana przy PCMA UW
19. Robert Ryndziewicz geofizyk asystent, archeolog nieafiliowany
20. prof. Steven Edward Sidebotham współdyrektor projektu, archeolog, numizmatyk University of Delaware
21. Dawid Święch geofizyk nieafiliowany
22. dr Joanna Then-Obłuska rzemiosło paciorkowe stypendysta MEN, afiliowana przy PCMA UW
23. dr Roberta Tomber ceramolog British Museum
24. Vanesa Trevin archeolog nieafiliowana
25. Teresa Witkowska dokumentalista, fotograf MOYO
26. Bartosz Wojciechowski topograf nieafiliowany
27. Marek Woźniak archeolog doktorant, Instytut Archeologii i Etnologii PAN; stypendysta MEN
28. dr hab. Jarosław Zieliński archeobotanik nieafiliowany
29. Iwona Zych współdyrektor projektu, archeolog, specjalista PCMA UW

wybierz opcję z menu:
misje prace doktorskie komunikaty
© 2008-2014
Stworzenie strony internetowej: grupamak.pl